WiCom ISP
 1. Чим займається наша компанія?

  Ми надаємо доступ до всесвітньої мережі Інтернет через високошвидкісні канали зв'язку. Також у Вас є можливість отримати додаткові послуги: IPTV, audiostreaming, системи відеонагляду, організація VPN і інші.

 2. Де знаходиться Ваш офіс?

  Офіс компанії "Вайком" знаходиться за адресою: м. Галич, вул. Ніни Вівчаренко, 1А офіс 4. Іншу контактну інформацію Ви можете переглянути тут.

 3. Яким чином проходить отримання і передача інформації?

  Ми використовуємо волоконно-отпичну мережу,в якій оптичний кабель проводиться до житлового будинку або іншої будівлі, завдяки чому досягається висока швидкість і надійність передачі інформації.

 4. Що таке VPN?

  VPN - це логічна мережа, створена поверх інших мереж, на базі загальнодоступних каналів приватних віртуальних мереж, які дозволяють об'єднати віддалені офіси в єдину захищену корпоративну мережу з повним спектром телекомунікаційних послуг та з гарантованим якісним обслуговуванням.

 5. Що таке мультисервісні мережі?

  Вони представляють собою мережі нового покоління, основною особливістю яких є передача різних типів інформації по одній волоконно-оптичній мережі, завдяки чому досягається універсальний доступ до мережі, надається різноманітний спектр послуг, від розважальних до навчальних.

 6. Що таке IPTV?

  IPTV - це сервіс потокової трансляції телеканалів за допомогою технології багатоадресної передачі інформації в мережу (multіcast).

 7. Що таке Audiostreaming?

  Audiostreaming - можливість прослуховувати на комп'ютері музичний контент, через мережу.


Приватне підприємство "Вайком"
м. Галич, вул. Ніни Вівчаренко, 1А офіс 4
тел.: 067 340 51 18, 063 232 29 82
info@wicom.if.ua

powered by
WiCom
* Детальніші умови уточніть за телефоном 067 340 51 18, 063 232 29 82