WiCom ISP
/ Головна / Технології

Оптичні мережі - високошвидкісні сучасні мережі передачі даних. Оптична Ethernet мережа побудована на комутаторах, з'єднаних волоконно-оптичними каналами 100Мб/с і 1Гб/с, що забезпечує високу швидкість і якість передачі даних. Ethernet - базова технологія локальних комп'ютерних мереж з комутацією пакетів, що використовує протокол CSMA/CD (множинний доступ з контролем несучої та виявленням колізій). Ethernet-мережі функціонують на швидкостях 10Мбіт/с, Fast Ethernet - на швидкостях 100Мбіт/с, Gigabit Ethernet - на швидкостях 1000Мбіт/с, 10 Gigabit Ethernet - на швидкостях 10Гбіт/с. Одними з варіантів побудови волоконно-оптичної мережі є FTTB (Fiber To The Building) і FTTH (Fiber To The Home), коли оптичний кабель проводиться відповідно до будівлі і до житлового будинку.

На сьогоднішній день широкого розповсюдження набули мультисервісні мережі. Вони представляють собою мережі нового покоління, основною особливістю яких є передача різних типів інформації (інтернет, передача даних, відео, аудіо, телефонія) по одній волоконно-оптичній мережі, завдяки чому досягається універсальний доступ до мережі, надається різноманітний спектр послуг, від розважальних до навчальних. Серед них слід відзначити:

  • IPTV та VoD - це сервіс потокової трансляції телеканалів за допомогою технології багатоадресної передачі інформаціїв мережу (multіcast), або одноадресної доставки відео контенту (unicast), яка використовується в відео по запиту.Ця послуга дозволяє Вам переглядати телевізійні канали без будь-яких тюнерів та антен на персональному компютері абоз допомогою приставки STB на телевізорі. Ви обираєте будь-який з трансльованих нами телеканалів, і устаткування нашоїмережі доставить до вас необхідний цифровий потік. Переключати канали так само просто, як і на звичайному телевізорі.

  • Audiostreaming - можливість прослуховувати на комп'ютері музичний контент.

  • Відеонагляд - можливість використання мережі для стеження за віддаленими об'єктами з допомогою відеокамер та відеосерверів.

  • VoIP - передача голосового трафіку через IP мережу (ip-телефонія).

  • Доступ до ігрових серверів.

Для передачі важливої конфіденційної інформації існує можливість створення VPN (Віртуальної приватної мережі, англ. Virtual Private Network). Це логічна мережа, створена поверх інших мереж, на базі загальнодоступних каналів приватних віртуальних мереж, які дозволяють об'єднати віддалені офіси в єдину захищену корпоративну мережу з повним спектром телекомунікаційних послуг та з гарантованим якісним обслуговуванням. Безпека передавання пакетів через загальнодоступні мережі реалізується за допомогою шифрування, в наслідок чого створюється закритий для інших користувачів канал обміну інформацією.


Приватне підприємство "Вайком"
м. Галич, вул. Ніни Вівчаренко, 1А офіс 4
тел.: 067 340 51 18, 063 232 29 82
info@wicom.if.ua

powered by
WiCom
* Детальніші умови уточніть за телефоном 067 340 51 18, 063 232 29 82